ORSZAK TRZECH KRÓLI

Jak co roku Folwark uczestniczy w Orszaku Trzech Króli. Tym razem z uwagi na warunki atmosferyczne “żywa szopka” nie będzie przy scenie w Parku ale w formie otwartego bezpłatnego zwiedzania Folwarku w godzinach 10.00-16.00

Gorąco zapraszamy do udziału w Orszaku.  Nasz Prezes Waldemar Rolewski tradycyjnie wystąpi jako król, Archy jako koń królewski a Nugat jako konik Świętej Rodziny.

orszak-trzech-kroli

https://www.facebook.com/events/1863517503895342/

“6 stycznia 2017 roku ulicami Targówka przejdzie Orszak Trzech Króli. Barwny i rozśpiewany korowód wyruszy już po raz 8.
Wydarzenie rozpocznie msza św. o godz. 12.00 w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, przy ul. Wysockiego 8. Tegoroczna wędrówka odbywa się pod hasłem „Pokój i dobro”. Święta Rodzina, a za nią cały orszak, wyruszy o godz. 13.30 ze skrzyżowania ulic Bartniczej i Wysockiego. Towarzyszyły im będą orszaki dziecięce – czerwony (europejski), niebieski (afrykański) i zielony (azjatycki) to ponad 300 dzieci i 200 opiekunów. Zakończenie uroczystości godzina 15.00 Park Bródnowski.
Organizatorami Orszaku Trzech Króli na Targówku są: Fundacja Orszak Trzech Króli, Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Dom Kultury „Świt”, PGR Bródno, Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus”, Fundacja Skrzydła Chwały, Krąg Ojców tato.net oraz szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne z Targówka.”

 

This entry was posted in AKTUALNOŚCI. Bookmark the permalink.

komentarze zamknięte.