STOWARZYSZENIE “WIEŚ W MIEŚCIE”

Kochani,

Stowarzyszenie “Wieś w mieście” w roku 2020 mimo pandemii skutecznie zrealizowało stacjonarnie i online ciekawe projekty – “Dobrymi nićmi szyte” finansowane przez “Mazowsze lokalnie” i dwa programy finansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa- “Multisensoryczne warsztaty botaniczne” dla uczestników Lata w Mieście i “Multidyscyplinarne warsztaty z segregacji odpadów z elementami edukacji środowiskowej” dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli.

Wolontariuszka Stowarzyszenia przez kilka jesiennych miesięcy pomagała naszej zootechniczce przy rodzinnym zwiedzaniu w niedziele.

Wolotariusz Stowarzyszenia w trakcie ferii zimowych przygotował na naszym terenie wystawę o ptakach i ich odpowiedzialnym dokarmianiu.

Stowarzyszenie uczestniczyło też w 29 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierając w ramach biletów wstępu na rodzinne zwiedzanie pieniądze do puszki. Współnie zebraliśmy na ten cel 1888,57 zł stacjonarnie i 480 zł do wirtualnej puszki WOŚP.

Najbliższe planowane wspólne wydarzenie to Powitanie Wiosny – 21 marca 2021. Planujemy otwarte bezpłatne rodzinne zwiedzanie w godzinach 10-14 z edukacyjną grą terenową animowaną przez Członków i Wolontariuszy Stowarzyszenia z drobnymi upominkami od Folwarku Bródno.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/marcinnowak/pgrbrodno.pl/public_html/folwark/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

komentarze zamknięte.