URODZINY ZE ZWIERZĘTAMI


Folwark Bródno to niespotykane miejsce – w środku tętniącej życiem dzielnicy odnajdziesz oazę spokoju, miejsce, w którym czas się zatrzymał… 

U nas odwiedzisz prawdziwą stajnię, usłyszysz kojące, swojskie rżenie koni… 

To tutaj dzieci mogą odwiedzić poletka uprawne, spacerować między grządkami z warzywami, zanurzyć się w sadzie owocowym…

Więcej informacji i zapisy – 519-052-512 (od poniedziałku do piątku 10-16)

Jeżeli chcesz, żeby twoje dziecko spędziło ten wyjątkowy dzień na świeżym powietrzu w otoczeniu zwierząt, z  którymi na co dzień nie ma kontaktu, nasza oferta jest dla Ciebie!

  • Gra Terenowa

Gra terenowa to przygoda dla Jubilata i jego gości, która zawsze ma słodkie zakończenie. W jej trakcie dzieci będą miały okazję poznać z bliska zwierzęta mieszkające w Folwarku (nakarmić je i pogłaskać).

Urodzinowa gra terenowa (2h) – 900zł do 15osób i 1300 do 30 osób

  • Mały Farmer To wspaniały pomysł na imprezę urodzinową podczas której uczestnicy będą chcieli lepiej poznać wiejskie życie. W skład takich urodzin będą wchodziły typowo wiejskie gry, ale też zabawy ze zwierzętami.

Mały Farmer (2h) – 900zł do 15osób i 1300 do 30 osób

  • Urodziny jeździeckie  Impreza dla każdego miłośnika jazdy konnej. W trakcie takich urodzin jubilat i jego goście będą mieli okazję poznać stajnie od podszewki, spędzić czas z kucykami i końmi i oczywiście przejechać się na nich.

Urodziny Jeździeckie* (2,5h) – 1000zł do 15 osób i 1450 zł do 30 osób

DODATKOWE ATRAKCJE:

W przypadku urodzin według scenariuszy “Urodzinowa gra terenowa” i “Mały Farmer” można wykupić dodatkowo oprowadzankę na koniu w cenie 190 zł dla grupy do 15osób i 250 zł dla grupy do 30 osób

Do każdego scenariusza można dokupić ognisko lub grill jako dodatkową atrakcję dla grupy do 15 osób w cenie 130zł i 190zł dla grupy do 30 osób plus 20 zł/ zestaw ogniskowy (kiełbaska, pieczywo, sosy, sztućce i zastawa, herbata lub ciepły sok malinowy). Jeśli chcieliby Państwo aby na grillu lub ognisku znalazł się dodatkowy poczęstunek, powinni go Państwo zakupić we własnym zakresie. Ognisko lub grill zaplanowane jest na pół godziny i przedłuża odpowiednio czas trwania spotkania urodzinowego o 30 minut.

Przedłużenie urodzin o dodatkową godzinę to koszt 300 zł za udostępnienie terenu i sali, zamiar przedłużenia każdorazowo należy potwierdzić z koordynatorem z uwagi na inne rezerwacje i dostępność personelu.

CZAS TRWANIA

Animacje w trakcie urodzin trwają ok. 1,5h (Mały farmer, Gra terenowa) i 2 h (Urodziny jeździeckie) pozostały czas, przeznaczony jest na świętowanie urodzin jubilata i jubilatki w Państwa gronie.

Ognisko/grill – dodatkowe 30 minut

Jazda konna – dodatkowe 30 minut.

Poczęstunek we własnym zakresie. Możemy zapewnić papierowe talerzyki i kubeczki oraz drewniane sztućce.

Dodatkowe informacje i zapisy: tel. 519052512 (od poniedziałku do piątku 10-16) lub folwark.brodno@gmail.com

Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku 200 zł

Zadatek należy wpłacić  na numer konta:  Santander Bank Polska S.A. 40 1090 2590 0000 0001 4267 9390. W tytule proszę o wpisać imię i nazwisko dziecka + termin + urodziny

W przypadku potrzeby faktury z NIP prosimy o zaznaczenie tego w treści przelewu.

Urodziny (1)


komentarze zamknięte.